SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Soláň - Bzové

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Soláň - Bzové a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a jedno lano. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší kofolu a horkou čokoládu. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Personál je velice ochotný. 68% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 24.9.
Déšť
13°C
10°C
Středa
25.9.2019
Déšť
12°C
9°C
Čtvrtek
26.9.2019
Deštivo
11°C
8°C
Pátek
27.9.2019
Zataženo
16°C
11°C