SKI AREÁL HOJSOVA STRÁŽ - VYHLÍDKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Středisko Kasárna - nemastné, neslané

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Vyzkoušejte Ski areál Kasárna! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Velké Karlovice a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází čtveřice vleků. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky. Zde si jich ale příliš neužijí, snowpark zde bohužel není. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte řízečky a kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Karlovské muzeum.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 36%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 25.8.
Silný déšť
23°C
16°C
Pondělí
26.8.2019
Silný déšť
22°C
16°C
Úterý
27.8.2019
Jasno
20°C
16°C
Středa
28.8.2019
Polojasno
23°C
18°C